O NAS

Centrum Medyczne Woś&Piwowarczyk jest prywatną placówką medyczną, powstałą w 2016 roku.

Dbając o najwyższy standard usług, zapewniamy najwyższej jakości aparaturę medyczną i wykorzystujemy wiedzę specjalistów

o wieloletnim doświadczeniu. Oferujemy naszym Pacjentom kompleksowe usługi medyczne – badania, konsultacje oraz zabiegi

z wielu dziedzin.

Duszą naszego Centrum jest sala zabiegowa, w której wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii naczyniowej, ogólnej, laryngologii, okulistyki, ortopedii, urologii oraz proktologii. Po zabiegach zapewniamy naszym Pacjentom komfortowe warunki opieki pozabiegowej.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Pacjenta oraz skuteczne leczenie o najwyższych standardach.

W naszej przychodni działa również Centrum Wad Twarzoczaszki. Pierwszy na terenie Małopolski ośrodek, specjalizujący się w kompleksowej terapii osób dotkniętych wadami twarzoczaszki przed i po zabiegach chirurgicznych. Terapią osób zajmuje się interdyscyplinarny zespół składający się z laryngologów, chirurgów, logopedów, ortodontów i fizjoterapeutów. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze techniki oraz metody leczenia. Dla Pacjentów przed zabiegami operacyjnymi oferujemy konsultacje cenionych chirurgów ogólnych, szczękowo-twarzowych oraz laryngologów. Dla Pacjentów po zabiegach operacyjnych tworzymy plan terapii dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Nasze Centrum Medyczne poszerzyło usługi dla maluchów i stworzyliśmy Centrum Leczenia noworodków, niemowląt i dzieci w zakresie okulistyki. Podczas jednego spotkania można skorzystać z wizyty okulistycznej oraz badań i ćwiczeń ortoptycznych.


Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej przychodni

Zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej przychodni